top of page

Akcja "Policjant -  Polak"

 

 

     1. Wydrukuj list "Do Polskiego Policjanta" w jak największej ilości

     

     2. Rozdaj list wszystkim swoim znajomym i rodzinie z prośbą o przekazanie go każdemu spotkanemu          na ulicy lub znajomemu policjantowi

 

     3. Zanieś na najbliższą komendę policji kilka kopii i przekaż je dyżurującemu policjantowi

 

 

 

 

 

Cel Akcji "Policjant - Polak"

 

    Policja stoi na straży porządku w państwie, chroni obywatela przed przestępcami łamiącymi prawo i odpowiedzialna jest za ściganie tych przestępców. Co ma robić policja, kiedy kryminaliści podstępem dostali się do struktur władzy i sami zaczęli tworzyć prawa, zabezpieczające swoją działalność przestępczą? Stanąć przeciwko całemu Narodowi i bronić bandytów?

 

    Co ma robić policja pokazały wypadki w Islandii, kiedy Naród zażądał ustąpienia władz i odmówił spłacania długów zaciągniętych przez skorumpowanych polityków w kartelach międzynarodowych banksterów. Policja pilnowała budynków państwowych i dbała, aby nikomu nic się nie stało, ale nie stawała naprzeciwko protestującym i nie rozpędzała brutalnie zgromadzeń, chociaż nie były one formalnie zgłoszone, jako legalne. Islandzcy policjanci byli świadomi, że ludzie na ulicach występują także w ich imieniu, walcząc z bandytami w rządzie o przyszłość kraju, w którym rodziny i dzieci policjantów będą żyły obok innych obywateli narażone na te same obciążenia i bandyckie prawa uchwalane przez zdrajców zasiadających w rządzie. Dzięki patriotycznej postawie policji islandzkiej nie doszło do rozlewu krwi. Bandyci z rządu uciekli, a Policjanci stali się obok organizatorów protestów bohaterami Islandzkiej Rewolucji.

 

    W Polsce sytuacja jest obecnie o wiele bardziej drastyczna niż w Islandii. Miliony młodych ludzi opuszcza nasz kraj w poszukiwaniu lepszego życia, gospodarkę narodową rozprzedaje się zagranicznym inwestorom za bezcen. Afery takie jak „Amber Gold” pozostają nierozwikłane i złodzieje powiązani z rządem pozostają na wolności śmiejąc się w twarz wymiarowi sprawiedliwości. Policjanci i ich rodziny, tak samo jak inni obywatele Polski będą musieli żyć w skorumpowanym kraju, z którego ich dzieci wyjadą w przyszłości w poszukiwaniu obcego chleba.

    Konfederacja ma na celu poinformowanie funkcjonariuszy Policji Polskiej, że ich praca nie może polegać na ochronie bandyckiego układu postkomuny. Muszą oni zrozumieć, że przysięgali bronić przed przestępcami Polski Naród i w stosunku do tego Narodu ponoszą odpowiedzialność. Muszą zrozumieć, że walka z przestępcami w rządzie leży jak najbardziej w interesie samych policjantów. Ci, którzy zdecydują się wystąpić przeciwko Narodowi okryci zostaną hańbą. Zamiast emerytur, jak byli ZOMO-wcy, tym razem w Wolnej Polsce czekać ich będzie los zdrajców.

 

Pierwszy Bohaterski Policjant Polak.

Czołem panie Kamilu !! 

Panowie nie rezygnujcie z pracy, walczcie z systemem od środka !! Niech was wyrzucą z pracy za wykonywanie jej zgodnie z prawem. Rozmawiajcie ze sobą i wychodźcie do ludzi i mediów w grupie !!

bottom of page