top of page

 

 

 

 

……………………………………………………………………..…………………………………………………………………...

                                                                     nazwisko i imię posła

 

 

z okręgu wyborczego ……………………………………………………………………………………………….

 

 

                                                        DOPUŚCIŁ SIĘ

                ZDRADY STANU I ZŁAMANIA PRZYSIĘGI POSELSKIEJ

 

 

     To nie Sejm głosuje za wprowadzeniem w życie ustaw godzących w Polski Interes Narodowy. Sejm jest instytucją i nie może być obarczany odpowiedzialnością za działanie poszczególnych zdrajców zasiadających na stanowiskach Posłów. To osoby takie jak wyżej wymieniony zamiast reprezentować nas, swoich wyborców i Polską Rację Stanu głosują za: wysprzedawaniem za pół darmo polskich kopalń, zamykaniem całych gałęzi przemysłu, wyprzedażą lasów państwowych, spłatą urojonego długu za rzekome mienie żydowskie pozostawione w Polsce po wojnie, obsadzaniem stanowisk sędziowskich przez byłych ubeków lub ubeckie dzieci. Zła kondycja finansowa Naszego Kraju, wyjazdy za granicę milionów młodych Polaków w poszukiwaniu chleba, bieda emerytów i zniszczenie Polskiej Wsi jest ich bezpośrednią winą.

 

To on odpowiedzialny jest osobiście za zdradę nas wszystkich i naszej Ojczyzny Polski.

 

ZDRAJCO - ŻĄDAMY TWOJEGO NATYCHMIASTOWEGO ODEJŚCIA ZE STANOWISKA POSŁA. ODBIERAMY CI CAŁKOWICIE NASZE POPARCIE I MANDAT REPREZENTOWANIA NAS GDZIEKOLWIEK.

 

JESTEŚ ZDRADZIECKIM WROGIEM WEWNĘTRZNYM NASZEJ OJCZYZNY, CO CZYNI CIEBIE STUKROTNIE GORSZYM NIŻ WROGOWIE ZEWNĘTRZNI. SWOIM DZIAŁANIEM ZASŁUGUJESZ NA NAJWIĘKSZĄ PRAWNIE PRZEWIDZIANĄ KARĘ.

 

ODCHODZĄC TERAZ ZAOSZCZĘDZISZ SOBIE GNIEWU NARODU I HANIEBNEGO WSTYDU SWOJEJ RODZINIE, KIEDY PRZYJDZIE CZAS ROZLICZEŃ TWOJEJ ZDRADY. 

 

 

Pobierz tekst listu 

bottom of page